CB1.17LL-IPX4L-MCLMGT-8IN
- Артикул производителя:
- CB1.17LL-IPX4L-MCLMGT-8IN
- Краткое описание:
- I-PEX MHF4L - MMCX RA PLUG 8"
- 1st Connector :
- MMCX Plug, Right Angle
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Panel Mount
- 1st Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.17mm OD LL Coaxial Cable
- Features :
- Low Loss Shielded
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 8.000" (203.20mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms