CB1.37-IPX-SAF3GT-10IN
- Артикул производителя:
- CB1.37-IPX-SAF3GT-10IN
- Краткое описание:
- I-PEX MHF1 - SMA BLKHD JACK 10"
- 1st Connector :
- SMA Jack
- 1st Connector Mounting Feature :
- Bulkhead - Front Side Nut
- 2nd Connector :
- IPEX MHF1 Plug, Right Angle
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.37mm OD Coaxial Cable
- Color :
- Blue
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 10.000" (254.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms