CB1.17LL-IPX-SAF3GT-4IN
- Артикул производителя:
- CB1.17LL-IPX-SAF3GT-4IN
- Краткое описание:
- I-PEX MHF1 - SMA BLKHD JACK 4"
- 1st Connector :
- SMA Jack
- 1st Connector Mounting Feature :
- Bulkhead - Front Side Nut
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.17mm OD LL Coaxial Cable
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 4.000" (101.60mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms