CB0.81-2IPX4L-12IN-6O
- Артикул производителя:
- CB0.81-2IPX4L-12IN-6O
- Краткое описание:
- I-PEX MHF4L - I-PEX MHF4L 12"
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 0.81mm OD Coaxial Cable
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 12.00" (304.80mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms