CB1.13-2IPX4L-11.5IN-6O
- Артикул производителя:
- CB1.13-2IPX4L-11.5IN-6O
- Краткое описание:
- I-PEX MHF4L - I-PEX MHF4L 11.5"
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.13mm OD Coaxial Cable
- Features :
- Opposite Orientation, Shielded
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 11.500" (292.10mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms