CB1.17LL-2IPX4L-6.5IN-6O
- Артикул производителя:
- CB1.17LL-2IPX4L-6.5IN-6O
- Краткое описание:
- I-PEX MHF4L - I-PEX MHF4L 6.5"
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.17mm OD LL Coaxial Cable
- Features :
- Opposite Orientation, Low Loss Shielded
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 6.500" (165.10mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms