U.FLP-FAKRACP-88100
- Артикул производителя:
- U.FLP-FAKRACP-88100
- Производитель/Бренд:
- SINBON
- Краткое описание:
- ECT TO FAKRA CODE C, 1.37MM, 100
- Производитель :
- SINBON
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- Fakra SMB Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- Bulkhead - Rear Side Nut
- 2nd Connector Mounting Type :
- Panel Mount
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- 1.37mm OD Coaxial Cable
- Color :
- Black
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 4 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 3.937" (100.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms