VB01581570635TF
- Артикул производителя:
- VB01581570635TF
- Производитель/Бренд:
- Radiall USA, Inc.
- Краткое описание:
- CBL ASSY 2.4MM JACK TO PLUG 25"
- Производитель :
- Radiall USA, Inc.
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- 2.4mm Jack
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- 2.4mm Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- 14.10mm OD Coaxial Cable
- Color :
- Black, Blue
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 50 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 25.00" (635.00mm)
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms
- Product Status :
- Active
- Style :
- 2.4mm to 2.4mm