135106-R1-36.00
Артикул производителя:
135106-R1-36.00
Производитель/Бренд:
Amphenol RF
Краткое описание:
CBL ASSY SMA JACK-PLUG .085 36"
Производитель :
Amphenol RF
Категория товара :
Coaxial Cables (RF)
1st Connector :
SMA Jack
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
SMA Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
Hand Formable .085
Color :
Gray
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
Ingress Protection :
Length :
36.00" (914.40mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms