CA195-NM-RSMAM-36
- Артикул производителя:
- CA195-NM-RSMAM-36
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Laird
- Краткое описание:
- CBL ASSY NMALE-RSMA MALE 36"
- Производитель :
- TE Connectivity Laird
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- RP-SMA Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- N-Type Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- LMR 195
- Color :
- Copper
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 36.00" (914.40mm)