U.FL-2LPHF6-04N1TV-A-140
- Артикул производителя:
- U.FL-2LPHF6-04N1TV-A-140
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 0.81mm OD Coaxial Cable
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 5.512" (140.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C