UFL-LPVHF6-04N1TV-A-300
- Артикул производителя:
- UFL-LPVHF6-04N1TV-A-300
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 0.81mm OD Coaxial Cable
- Color :
- White
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 11.811" (300.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C