U.FL-LPHF6-068N2T-A-100
- Артикул производителя:
- U.FL-LPHF6-068N2T-A-100
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.13mm OD Coaxial Cable
- Color :
- Black
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 3.937" (100.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C