RF316-01SP1-07SP1-0915
- Артикул производителя:
- RF316-01SP1-07SP1-0915
- Краткое описание:
- CBL SMA M TO SMB M 915MM
- 1st Connector :
- SMA Plug
- 2nd Connector :
- SMB Plug
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Connector Impedance :
- 50 Ohms
- Features :
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 36.024" (915.00mm)
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 165°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms