RF316-03RP1-05BJ3-0152
- Артикул производителя:
- RF316-03RP1-05BJ3-0152
- Краткое описание:
- CBL MMCX M R/A TO TNC F 152MM
- 1st Connector :
- MMCX Plug, Right Angle
- 2nd Connector :
- TNC Jack
- 2nd Connector Mounting Feature :
- Bulkhead - Front Side Nut
- 2nd Connector Mounting Type :
- Panel Mount
- 2nd Contact Gender :
- Female
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Connector Impedance :
- 50 Ohms
- Features :
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 5.984" (152.00mm)
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 165°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms