RF174-02RP1-02RP1-0152
- Артикул производителя:
- RF174-02RP1-02RP1-0152
- Краткое описание:
- CBL MCX M R/A TO MCX M R/A 152MM
- 1st Connector :
- MCX Plug, Right Angle
- 2nd Connector :
- MCX Plug, Right Angle
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Connector Impedance :
- 50 Ohms
- Features :
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 5.984" (152.00mm)
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms