RF316-01BJ1-03RP1-0305
- Артикул производителя:
- RF316-01BJ1-03RP1-0305
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- CBL SMA F TO MMCX M R/A 305MM
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- MMCX Plug, Right Angle
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- SMA Jack
- 2nd Connector Mounting Feature :
- Bulkhead - Front Side Nut
- 2nd Connector Mounting Type :
- Panel Mount
- 2nd Contact Gender :
- Female
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- RG-316 DS
- Color :
- Amber
- Connector Impedance :
- 50 Ohms
- Features :
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 12.01" (305.00mm)
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 165°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms