ASMGA003XD113S11
- Артикул производителя:
- ASMGA003XD113S11
- Производитель/Бренд:
- Siretta Ltd
- Краткое описание:
- IP67 IPEX MHF4 SMA FEMALE BULKH
- Производитель :
- Siretta Ltd
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- SMA Jack
- 1st Connector Mounting Feature :
- Bulkhead - Front Side Nut
- 1st Connector Mounting Type :
- Panel Mount
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- IPEX MHF4 Plug, Right Angle
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Female
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- 1.13mm OD Coaxial Cable
- Color :
- Gray
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- IP67 - Dust Tight, Waterproof
- Length :
- 1.181" (30.00mm)
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms