ASMGA0075XA113S11
- Артикул производителя:
- ASMGA0075XA113S11
- Краткое описание:
- IPEX MHF4 SMA FEMALE BULKHEAD F
- Cable Type :
- 1.13mm OD Coaxial Cable
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Length :
- 2.953" (75.00mm)
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms