WFL2-2LPHF6-04N1TV-A-500
- Артикул производителя:
- WFL2-2LPHF6-04N1TV-A-500
- Краткое описание:
- CBL ASSY W.FL2 PLUG-PLUG 19.69"
- 1st Connector :
- W.FL2 Plug, Right Angle
- 2nd Connector :
- W.FL2 Plug, Right Angle
- Cable Type :
- 0.81mm OD Coaxial Cable
- Color :
- White
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 19.69" (500.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms