WFL2-2LPHF6-04N1TV-A-200
- Артикул производителя:
- WFL2-2LPHF6-04N1TV-A-200
- Краткое описание:
- CBL ASSY W.FL2 PLUG-PLUG 7.874"
- Cable Type :
- 0.81mm OD Coaxial Cable
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 7.874" (200.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms