WFL-2LPHF6-04N1TV-A-35
- Артикул производителя:
- WFL-2LPHF6-04N1TV-A-35
- Краткое описание:
- CBL ASY W.FL2-CBL PLG-CBL 1.378"
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 0.81mm OD Coaxial Cable
- Color :
- White
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 1.378" (35.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms