WFL-2LPHF6-04N1TV-A-100
- Артикул производителя:
- WFL-2LPHF6-04N1TV-A-100
- Краткое описание:
- CBL ASY W.FL2-CBL PLG-CBL 3.937"
- 1st Connector :
- W.FL Plug, Right Angle
- 2nd Connector :
- W.FL Plug, Right Angle
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 0.81mm OD Coaxial Cable
- Color :
- White
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 3.937" (100.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms