P1-SMAP/SMAPRA-141CJ-18
- Артикул производителя:
- P1-SMAP/SMAPRA-141CJ-18
- Краткое описание:
- SMA Plug to SMA Plug Right Angle
- 1st Connector :
- SMA Plug
- 2nd Connector :
- SMA Plug, Right Angle
- Cable Type :
- 0.141" Flexible Cable
- Frequency - Max :
- 18 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 18.00" (457.20mm)
- Operating Temperature :
- -85°C ~ 200°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms