RFW-5209-24
- Артикул производителя:
- RFW-5209-24
- Производитель/Бренд:
- RF Industries
- Краткое описание:
- RP SMA M-N M; LMR-195; 24"
- Производитель :
- RF Industries
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- RP-SMA Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- N-Type Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- LMR 195
- Color :
- Connector Impedance :
- 50 Ohms
- Features :
- Frequency - Max :
- Ingress Protection :
- Length :
- 24.00" (609.60mm)
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms