RF047-A-M0SJ-M0SJ-0610
- Артикул производителя:
- RF047-A-M0SJ-M0SJ-0610
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- CBL ASSY SMPM JACK 24"
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- SMPM Jack
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- SMPM Jack
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Female
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 0.047" Flexible Cable
- Color :
- Violet
- Connector Impedance :
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- 65 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 24.00" (609.60mm)