135101-R1-10.00
- Артикул производителя:
- 135101-R1-10.00
- Производитель/Бренд:
- Amphenol RF
- Краткое описание:
- CBL ASSY SMA PLUG-PLUG .085 10"
- Производитель :
- Amphenol RF
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- SMA Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- SMA Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- Hand Formable .085
- Color :
- Gray
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 12.4 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 10.000" (254.00mm)
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms