RF179-72RP1-74SP3-0150
- Артикул производителя:
- RF179-72RP1-74SP3-0150
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- CBL ASSY BNC PLUG RG179 5.906"
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- BNC Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- MCX Plug, Right Angle
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- 75 Ohms
- Cable Type :
- RG-179
- Color :
- Amber
- Connector Impedance :
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- 4 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 5.906" (150.00mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 165°C
- Overall Impedance :
- 75 Ohms