WFL2-2LPHF6-04N1TV-A-150
- Артикул производителя:
- WFL2-2LPHF6-04N1TV-A-150
- Производитель/Бренд:
- Hirose Electric Co Ltd
- Краткое описание:
- CBL ASSY W.FL2 PLUG-PLUG 5.906"
- Производитель :
- Hirose Electric Co Ltd
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- W.FL2 Plug, Right Angle
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- W.FL2 Plug, Right Angle
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Female
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- 0.81mm OD Coaxial Cable
- Color :
- White
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 5.906" (150.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms