Q-3E023000D018I
Артикул производителя:
Q-3E023000D018I
Производитель/Бренд:
Amphenol Alden Products Company
Краткое описание:
SMA-SP/N-SJB LMR19 18I
Производитель :
Категория товара :
Coaxial Cables (RF)
1st Connector :
SMA Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
N-Type Jack
2nd Connector Mounting Feature :
Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector Mounting Type :
Panel Mount
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
LMR 195
Color :
Black
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Shielded
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
18.00" (457.20mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms