P1-SPM/PIGTAIL-SS085-14
- Артикул производителя:
- P1-SPM/PIGTAIL-SS085-14
- Краткое описание:
- SMP Plug to Pigtail (no connecto
- 1st Connector :
- SMP Plug
- 2nd Connector :
- Cable (Round)
- Cable Type :
- 0.104" OD Coaxial Cable
- Frequency - Max :
- 12 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 14.00" (355.60mm)