MS180LH3-HRMJ-040V300A
- Артикул производителя:
- MS180LH3-HRMJ-040V300A
- Производитель/Бренд:
- Hirose Electric Co Ltd
- Краткое описание:
- CBL ASSY JACK-PLUG 11.811"
- Производитель :
- Hirose Electric Co Ltd
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- SMA Jack
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- MS-180 Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- Color :
- Gray
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 11 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 11.811" (300.00mm)