VNA18-ENFN1-S24
- Артикул производителя:
- VNA18-ENFN1-S24
- Производитель/Бренд:
- ConductRF
- Краткое описание:
- VNA TEST CABLE 3.5MM FEMALE POR
- Производитель :
- ConductRF
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- 3.5mm Jack
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- N-Type Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- VNA
- Color :
- Black
- Connector Impedance :
- Features :
- Armored Cable, Shielded
- Frequency - Max :
- 18 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 24.00" (609.60mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms
- Product Status :
- Active
- Style :
- 3.5mm to N-Type