VNA18-N1N1-S24
- Артикул производителя:
- VNA18-N1N1-S24
- Краткое описание:
- VNA TEST CABLE N MALE TO N MALE
- 1st Connector :
- N-Type Plug
- 2nd Connector :
- N-Type Plug
- Frequency - Max :
- 18 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 24.00" (609.60mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms