VNA18-S1SF-S24
- Артикул производителя:
- VNA18-S1SF-S24
- Краткое описание:
- VNA TEST CABLE SMA MALE TO SMA
- 1st Connector :
- SMA Jack
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- SMA Plug
- Frequency - Max :
- 18 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 24.00" (609.60mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms