MH113-MH1RP-01SB1-0150
- Артикул производителя:
- MH113-MH1RP-01SB1-0150
- Краткое описание:
- MICRO HIGH FREQ RF CABLES
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.13mm OD Coaxial Cable
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 5.906" (150.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms