SCE2-B-76A09-26SN-001
- Артикул производителя:
- SCE2-B-76A09-26SN-001
- Краткое описание:
- CONN PLUG FMALE 26POS GOLD SLDR
- Current Rating (Amps) :
- 1.5A, 3A, 7.5A
- Number of Positions :
- 26
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Shell Size - Insert :
- 9-26
- Voltage Rating :
- 400VAC