A-M12-12-FAMA-GTB1
- Артикул производителя:
- A-M12-12-FAMA-GTB1
- Производитель/Бренд:
- Assmann WSW Components
- Краткое описание:
- CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SOLDE
- Производитель :
- Assmann WSW Components
- Категория товара :
- Circular Connector Assemblies
- Cable Opening :
- Color :
- Silver
- Connector Type :
- Receptacle, Female Sockets
- Contact Finish - Mating :
- Gold
- Current Rating (Amps) :
- 1.5A
- Fastening Type :
- Threaded
- Features :
- Board Guide, Board Lock
- Ingress Protection :
- IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof
- Material Flammability Rating :
- UL94 V-0
- Mounting Feature :
- Bulkhead - Front Side Nut
- Mounting Type :
- Panel Mount, Through Hole, Right Angle
- Number of Positions :
- 12
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C