SCE2-B-76A08-19SN-001
- Артикул производителя:
- SCE2-B-76A08-19SN-001
- Краткое описание:
- CONN PLUG FMALE 19POS GOLD SLDR
- Current Rating (Amps) :
- 1.5A, 3A, 7.5A
- Number of Positions :
- 19
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Shell Size - Insert :
- 8-19
- Voltage Rating :
- 400VAC