PWS7702A230N4LG
- Артикул производителя:
- PWS7702A230N4LG
- Производитель/Бренд:
- Hammond Manufacturing
- Краткое описание:
- AIR/WATER HEAT EXCHANGER
- Производитель :
- Hammond Manufacturing
- Категория товара :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 12.40" L x 23.62" W x 70.87" H (315.0mm x 600.0mm x 1800.0mm)
- Specifications :
- A/C Unit, 34215 BTU
- Type :
- Air Conditioning Unit
- Voltage - Input :
- 230VAC