CWR-171-26-0000
- Артикул производителя:
- CWR-171-26-0000
- Краткое описание:
- CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100
- Flange Feature :
- Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
- Number of Positions :
- 26
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)