RHHV-R300.80.80.54
- Артикул производителя:
- RHHV-R300.80.80.54
- Производитель/Бренд:
- Elesa USA Corporation
- Краткое описание:
- RH-HV, TUBULAR HANDLES, TUBULAR
- Производитель :
- Elesa USA Corporation
- Категория товара :
- Handles
- Height :
- 3.937" (100.00mm)
- Length - Center to Center :
- 11.811" (300.00mm)