RHVM-02.30.300.S11
- Артикул производителя:
- RHVM-02.30.300.S11
- Производитель/Бренд:
- Elesa USA Corporation
- Краткое описание:
- RH-VM-02, BRIDGE HANDLES, BRIDGE
- Производитель :
- Elesa USA Corporation
- Категория товара :
- Handles
- Height :
- 2.402" (61.00mm)
- Length - Center to Center :
- 11.811" (300.00mm)