RHW1-30.F300.S01
- Артикул производителя:
- RHW1-30.F300.S01
- Производитель/Бренд:
- Elesa USA Corporation
- Краткое описание:
- RH-W1, ADJUSTABLE HANDLES SHANKS
- Производитель :
- Elesa USA Corporation
- Категория товара :
- Handles
- Height :
- 1.969" (50.00mm)
- Length - Center to Center :
- 11.811" (300.00mm)