RHW1-30.R200.9002
- Артикул производителя:
- RHW1-30.R200.9002
- Производитель/Бренд:
- Elesa USA Corporation
- Краткое описание:
- RH-W1-CLEAN, ADJUSTABLE HANDLES
- Производитель :
- Elesa USA Corporation
- Категория товара :
- Handles
- Height :
- 1.969" (50.00mm)
- Length - Center to Center :
- 7.874" (200.00mm)