666-1.18-5/16X18-12.00-NG
- Артикул производителя:
- 666-1.18-5/16X18-12.00-NG
- Краткое описание:
- HANDLE S STEEL MTG CTR 12"
- Height :
- 2.360" (59.94mm)
- Length - Center to Center :
- 12.000" (304.80mm)