CWR-170-40-0021
- Артикул производителя:
- CWR-170-40-0021
- Краткое описание:
- CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
- Number of Positions :
- 40
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)