BAT-HLD-012-THM
- Артикул производителя:
- BAT-HLD-012-THM
- Производитель/Бренд:
- Linx Technologies Inc.
- Краткое описание:
- BATT RETAIN COIN 1 CELL PC PIN
- Производитель :
- Linx Technologies Inc.
- Категория товара :
- Battery Holders, Clips, Contacts
- Battery Cell Size :
- Coin, 12.0mm
- Battery Series :
- Battery Type, Function :
- Coin Cell, Retainer
- Features :
- Height Above Board :
- 0.140" (3.55mm)