PA-120P-13P
- Артикул производителя:
- PA-120P-13P
- Производитель/Бренд:
- MEAN WELL USA Inc.
- Краткое описание:
- BATT CHRGR OPEN FRAME 13.8V 7.2A
- Производитель :
- MEAN WELL USA Inc.
- Категория товара :
- Battery Chargers
- Battery Cell Size :
- 12V
- Battery Chemistry :
- Lead Acid
- Charge Current - Max :
- 7.2A
- Charge Time :
- Features :
- LED Indicator
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Cells :
- 1
- Power - Max :
- 99.36W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 5.67" L x 3.54" W x 1.30" H (144.0mm x 90.0mm x 33.0mm)
- Termination Style :
- Rectangular Connector
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 88 ~ 132VAC, 176 ~ 264VAC
- Voltage - Nominal :
- 13.8V