BVW122250003A
- Артикул производителя:
- BVW122250003A
- Производитель/Бренд:
- SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
- Краткое описание:
- BATT CHARGER DESKTOP 12V 2.25A
- Производитель :
- Категория товара :
- Battery Chargers
- Battery Cell Size :
- 12V
- Battery Chemistry :
- Lead Acid
- Charge Current - Max :
- 2.25A
- Charge Time :
- Features :
- LED Indicator
- Mounting Type :
- Desktop
- Number of Cells :
- 1
- Power - Max :
- 33W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 5.08" L x 3.03" W x 1.57" H (129.00mm x 77.00mm x 40.00mm)
- Termination Style :
- 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. Female
- Type :
- Desktop
- Voltage - Input :
- 100 ~ 240VAC
- Voltage - Nominal :
- 12V